Targi i eventy

Warsaw Home Expo 2016 już za nami!

Warsaw Home Expo 2016 już za nami!

Miniony weekend, 21–23 października 2016 roku, odbyła się pierwsza edycja międzynarodowych, warszawskich targów wyposażenia wnętrz. Nie mogło na niej zabraknąć stoiska Jawor-Parkiet! Nasz udział w imprezie połączony był z prezentacją najnowszego produktu w ofercie, tj. oryginalnie stylizowanej kolekcji Retro.

Przedostatni weekend października spędziliśmy w stolicy, gdzie po raz pierwszy odbyły się międzynarodowe targi Warsaw Home Expo. Przebieg premierowej edycji wydarzenia pokazuje, że z całą pewnością będzie to wyjątkowy punkt w kalendarzu imprez targowych w centralnej Polsce.

Stoisko Jawor-Parkiet – współorganizowane z partnerem i dystrybutorem naszych produktów, firmą Świat Podłóg – cieszyło się ogromną popularnością. Wprawdzie goście mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą naszych podłóg, jednak zainteresowanie zwiedzających skupiło się przede wszystkim na najnowszych deskach od Jawor-Parkiet – ręcznej postarzanej Retro Collection. Docenili oni niebagatelny design tych produktów, a także ich ponadprzeciętną funkcjonalność. W naszej ekspozycji prezentowane były również pozostałe kolekcje, chętnie wybierane przez klientów – dedykowana do montażu we wzór jodły francuskiej linia Chevron, unikalnie barwiona seria Color Inspiration czy ponaddwumetrowa FertigDeska Luxury. Podczas targów goście mieli także możliwość skorzystania z porad ekspertów, którzy chętnie służyli pomocą w zakresie wyboru podłogi idealnie dopasowanej do potrzeb użytkowników, a także codziennej pielęgnacji naturalnych desek i parkietów. Bardzo dziękujemy za inspirujący, spędzony wspólnie czas!

Warsaw Home Expo to pierwsza tego typu impreza branżowa w centralnej Polsce. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach z branży meblarsko-dekoracyjnej. Dla odwiedzających jest to natomiast doskonała okazja do zapoznania się z kultowymi rozwiązaniami architektonicznymi, poznania światowych trendów, a także możliwość wymiany doświadczeń.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.