Targi i eventy

Warsaw Home Expo 2017 – Jawor-Parkiet z wyjątkową premierą

Warsaw Home Expo 2017 – Jawor-Parkiet z wyjątkową premierą

W pierwszy październikowy weekend odbyła się druga edycja targów Warsaw Home Expo. W wydarzeniu wzięła udział firma Jawor-Parkiet, prezentując odwiedzającym swoją nową markę – Retro Collection.

W dniach 6–8.10.2017 podwarszawski PTAK Expo po raz kolejny gościł miłośników niebagatelnego designu. Druga edycja międzynarodowych targów Warsaw Home Expo – największej imprezy wnętrzarskiej w centralnej Polsce – odbyła się pod hasłem „Odwaga”. W październikowy weekend Nadarzynie królowały więc intensywne kolory, śmiałe rozwiązania aranżacyjne, kontrasty i przyciągające wzrok wzory. W hali D w całości poświęconej wystawcom z kategorii „Interior Finish” spotkali się producenci podłóg, ścian, drzwi, schodów i materiałów wykończeniowych. Wśród nich tradycyjnie już nie mogło zabraknąć firmy Jawor-Parkiet!

Przyciągające wzrok stoisko, przytulne i komfortowe stoliki, własny bar czy eksperci służący pomocą w rozwiewaniu podłogowych dylematów to nie wszystko, co w tym roku Jawor-Parkiet przygotował dla swoich gości. Warsaw Home Expo wraz z przyświecającym mu hasłem stał się dla producenta doskonałym miejscem do premiery nowej marki – Retro Collection – kolekcji podłóg, które łączą zamiłowanie do naturalnego piękna z designem i funkcjonalnością.

Cztery linie oryginalnie stylizowanych dębowych desek stanowią odpowiedź na najnowsze trendy w światowym wzornictwie. Zaprojektowano je z myślą o osobach stale poszukujących niespotykanego efektu we wnętrzach. Szeroka gama kolorów i bogaty wybór wykończeń drewna przyciągnęła uwagę wszystkich gości! Odwiedzający zachwycali się zarówno aksamitną powierzchnią desek z linii Pure, unikalnie postarzaną Handmade Line, jak i intensywnie szczotkowaną serią Brushed czy niepowtarzalną strukturą linii Intensive.

Trzy dni w podwarszawskim Nadarzynie upłynęły nam pod znakiem ciekawych gości, intensywnej pracy i inspirujących rozmów. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, do zobaczenia za rok!

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.