Targi i eventy

Wystartował konkurs Jawor-Parkiet Design Awards!

Wystartował konkurs Jawor-Parkiet Design Awards!

Zapraszamy do udziału w III edycji konkursu Jawor-Parkiet Design Awards! Konkurs przeznaczony jest dla profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracowni architektonicznych oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej.

Jeszcze więcej możliwości

Z okazji 30-lecia wprowadziliśmy nową kategorię - projektów już zrealizowanych. Nabór prac rusza od 1 marca 2021 r. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować maksymalnie pięć projektów z wykorzystaniem wybranych tekstur Jawor-Parkiet lub zaprezentować zakończone realizacje. Następnie złożyć swój projekt do 30.04.2021 r.  

W tym roku obowiązują dwie kategorie:

1.    Projekt (render), z podziałem na subkategorie: sypialnia, salon, pokój dziecięcy, przestrzeń komercyjna
2.    Realizacja (zakończony projekt)

Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie projekty, które nie były dotąd publikowane, nagradzane, a w czasie jego trwania nie biorą udziału w innym konkursie.Co czeka na zwycięzców?

Wyniki zostaną ogłoszone 25.05.2021 r. W jury zasiądzie m.in. Tomasz Pągowski - projektant i charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne m.in. "Projekt LOKALny"(Domo+), "Remont w 48H”(Domo+), "Bitwa o Dom”(TVN).

Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w wysokości:

1 miejsce: 8 000 zł
2 miejsce: 4 000 zł
3 miejsce: 2 000 zł

Jury przyzna także po dwa wyróżnienia w każdej z dwóch kategorii.
Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie zostaną zaproszeni do udziału w inspirującej podróży do miejsc najlepszego europejskiego designu i sztuki.

Najważniejsze daty

1 marca-30 kwietnia 2021 r. – nabór prac
9 maja – zakończenie weryfikacji formalnej zgłoszeń
20 maja – zakończenie obrad jury
25 maja – ogłoszenie wyników konkursu na www organizatora

Udział w konkursie to wiele korzyści

Dzięki konkursowi architekci i projektanci mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i doświadczenia, a także zdobywają nagrody finansowe i udział w podróży, która inspiruje do dalszych twórczych działań.

W ubiegłym roku wpłynęło aż 600 projektów przygotowanych przez 158 uczestników. Liczymy, że III edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards, również będzie cieszyła się wysoką frekwencją. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspaniałe projekty, które pozytywnie nas zaskoczą – mówi Janusz Gawiński Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet.

Więcej informacji o konkursie na www.konkurs.jawor-parkiet.pl.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.