Targi i eventy

Z poradą na targach w Lublinie i Wrocławiu

Z poradą na targach w Lublinie i Wrocławiu

W ubiegły weekend (28-30 marca) Jawor-Parkiet gościł na dwóch wydarzeniach poświęconych tematyce budowlanej – w Lublinie i Wrocławiu.

Podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Budowlanych Tarbud we Wrocławiu Halę Stulecia odwiedziły setki osób zainteresowanych tematyką budowlaną. Wystawcy prezentowali nowatorskie rozwiązania w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej oraz ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury.

Nasza firma została zaproszona do współudziału w targach przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. Nasi eksperci odpowiadali na pytania w kwestii pielęgnacji podłóg drewnianych, a także możliwości montażu FertigDeski i FertigParkietu na ogrzewaniu podłogowym. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Pokazowa, w której przez cały weekend odbywały się prezentacje sprzętu, produktów podłogowych oraz montażu parkietów drewnianych, do których nasza firma użyczyła materiału.

W tym samym czasie w Lublinie miały miejsce 34. Targi Budowlane LUBDOM 2014 pod hasłem „Wiosna Budów”. Jawor-Parkiet gościł na stoisku naszego partnera – Studia Podłóg z53, gdzie można było zapoznać się z walorami naszych wyrobów. Nasi fachowcy udzielali również praktycznych wskazówek na temat pielęgnacji podłóg drewnianych, a niezdecydowanym służyli radą w wyborze odpowiednich produktów.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.