Targi i eventy

Zakończenie jesiennego sezonu targowego – Gdańsk i Warszawa

Zakończenie jesiennego sezonu targowego – Gdańsk i Warszawa

Miniony weekend, 19-20 października, obfitował w wydarzenia wystawiennicze o tematyce budownictwa, wyposażenia wnętrz i designu. Jawor-Parkiet zaprezentował swoją ofertę na targach w Gdańsku i Warszawie.

W Gdańsku na DOM, MIESZKANIE, WNĘTRZE

Stoisko Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, na którym Jawor-Parkiet występował w ramach partnerstwa, cieszyło się szczególnie dużym zainteresowaniem osób planujących wykończanie wnętrz, ale także parkieciarzy i architektów.

Na stoisku czekały na gości liczne atrakcje: prezentacja klejenia surowych i olejowanych podłóg (FertigParkietu i FertigDeski), montażu listew przypodłogowych, fazowania podłoża, wykonania podłogi jachtowej oraz prezentacja narzędzi parkieciarskich i stolarskich.

Tak duża aktywność oraz liczne grono ekspertów służących radą sprawiły, że nasze stoisko otrzymało wyróżnienie za najlepszy Debiut podczas tegorocznych Targów.

Budowa, Remont, Dom i Wnętrze w stolicy

Nie mogło nas także zabraknąć na targach Murator EXPO w Warszawie – największej jesiennej imprezie wystawienniczej z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu.

Jawor-Parkiet prezentował swoją ofertę wraz z dystrybutorem naszych produktów Światem Podłóg. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z pełną paletą produktów firmy, dobrać odpowiednią podłogę do przeznaczenia i zasięgnąć porady eksperta w kwestii montażu, wykończenia i pielęgnacji drewnianej posadzki.

Trzeci weekend października kończy jesienny sezon wystawienniczy. Już teraz jednak zapraszamy Państwa do udziału i spotkania z nami podczas kolejnych wydarzeń wiosną 2014 r.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.