Targi i eventy

Zapraszamy na Festiwal Wnętrz do Krakowa

Zapraszamy na Festiwal Wnętrz do Krakowa

Nadchodzący weekend to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników niebagatelnego designu. W sobotę i niedzilę (10–11 czerwca 2017) w Krakowie będzie odbywał się Festiwal Wnętrz. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć m.in. produkty Jawor-Parkiet. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wraz z naszym partnerem, firmą Studio Podłóg GRODEX.

Krakowski Festiwal Wnętrz to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w tegorocznym kalendarzu. To nie tylko świetna okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami w designie, lecz także platforma łącząca świat producentów, architektów i projektantów sztuki użytkowej z osobami aktualnie urządzającymi wnętrza swoich domów.

Podczas dwudniowej imprezy odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się również z ofertą firmy Jawor-Parkiet, uzupełnioną w ostatnim czasie o kilka wyjątkowych produktów. Zwolennikom niesztampowych rozwiązań architektonicznych z całą pewnością przypadną do gustu trzy nowe odcienie w palecie barw Color Inspiration, na designerów czekać będzie natomiast FertigDeska Design Experience – podłoga, która uwolni ich kreatywność. Nie zabraknie także inspirowanej regionem Warmii i Mazur Retro Collection, wzbogaconej o nowy kolor – Warmińską Pasiekę. Nasi eksperci chętnie doradzą w zakresie wyboru desek lub parkietów najlepiej dopasowanych do potrzeb użytkowników, udzielą także porad odnośnie do pielęgnacji czy najbardziej funkcjonalnych sposobów wykończenia.

Czekamy na Was od soboty do niedzieli w krakowskim Centrum Targowym Chemobudowa, przy ul. Klimeckiego 14. Więcej informacji oraz program wydarzenia dostępny tutaj: http://festiwalwnetrz.com.pl/

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.