Targi i eventy

chevron-slider.jpg

Zapraszamy na targi BUDMA 2015 do Poznania

W dniach 10-13 marca 2015 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Poznańskie BUDMA. Główną atrakcją na stoisku firmowym Jawor-Parkiet będzie premiera nowych produktów z segmentu podłóg premium – FertigParkiet Chevron oraz FertigDeska Chevron.

Podczas tego największego w Polsce wydarzenia branżowego goście odwiedzający stoisko Jawor-Parkiet będą mogli m.in. skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące montażu i użytkowania podłóg drewnianych, jak również doradzą w wyborze satysfakcjonujących Państwa produktów.

FertigDeska Chevron i FertigParkiet Chevron, czyli gotowa jodła francuska, to nowy, ekskluzywny produkt, który po raz pierwszy zostanie zaprezentowany właśnie podczas targów. Zapewne podłoga ta spotka się z dużym zainteresowaniem osób ceniących nowoczesne wzornictwo i poszukujących niebanalnych rozwiązań.

Nasze stoisko usytuowane będzie na parterze w pawilonie 3A, na miejscu nr 29. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Czekamy na Państwa we wtorek i w środę (10–11.03) w godz. 9–17, w czwartek (12.03) w godz. 9–20 oraz w piątek (13.03) w godz. 9–16. W czwartek (12.03.) zapraszamy Państwa na specjalnie przygotowaną atrakcję - pokazy parkieciarskie. 

BUDMA to miejsce, w którym rokrocznie spotykają się przedstawiciele branży budowlanej z Polski i Europy. BUDMA 2015 przebiegnie pod szyldem „Materiały, systemy, technologie”.  Organizatorzy chcą w ten sposób zaakcentować, jak istotną rolę w tworzeniu budynków odgrywa dziś odpowiednie planowanie i wykorzystanie wszystkich tych elementów.

Więcej informacji i szczegółowy program wydarzeń na www.budma.pl

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.