Targi i eventy

TargiBielskie3.jpg

Zapraszamy na targi do Bielska-Białej

Od piątku do niedzieli, tj. 24–26 kwietnia 2015 r., będziemy uczestniczyć w 47 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom”. Zapraszamy do odwiedzania naszych stoisk!

Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów jest nowoczesne budownictwo, uwzględniające komfort cieplny pomieszczeń. Po raz pierwszy w historii wydarzenia zorganizowana zostanie również Strefa Dobrych Wnętrz – szereg specjalnie oznaczonych ekspozycji producentów branży wnętrzarskiej oraz stoiska, na których porad będą udzielać architekci wnętrz. W piątek odbędzie się także konferencja, pt. „Inteligentne budownictwo pasywne”.

Z ofertą firmy Jawor-Parkiet będzie się można zapoznać, odwiedzając dwa stoiska współorganizowane przez naszych partnerów oraz dystrybutorów podłóg, firmy FuturoDom oraz Parkiety Panele Węgrzynkiewicz. Po raz pierwszy w Bielsku-Białej zaprezentujemy dwie nowości w naszej ofercie – linię Chevron dedykowaną do montażu we wzór jodły francuskiej oraz kolekcję Color Inspiration uzupełnioną nawiązującym do barwy surowego dębu kolorem Alabastro. Zapraszamy do odwiedzania nas na stoiskach nr 122 (FuturoDom) oraz 27 (Parkiety Panele Węgrzynkiewicz, ekspozycja wspólna z firmą Dewro) w piątek i w sobotę (24–25 kwietnia) w godzinach 10–18 oraz w niedzielę (26 kwietnia) w godzinach 10–16.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom” są doskonałą okazją, by zapoznać się z nowatorskimi produktami i rozwiązaniami budowlanymi. Wydarzenie to jest adresowane zarówno do osób budujących, jak i do tych, które planują remont czy modernizację domu.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.