Targi i eventy

Zapraszamy na targi do Lublina!

Zapraszamy na targi do Lublina!

Od piątku do niedzieli, tj. 24–26 marca 2017 r., będziemy uczestniczyć w Targach LUBDOM. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska (hala C, stanowisko nr 57)!

Targi LUBDOM Budownictwo Aranżacje Ogród oraz Targów Mieszkań i Nieruchomości to wydarzenie adresowane przede wszystkim do osób, które w najbliższym czasie planują budowę lub remont domu czy modernizację ogrodu. Wydarzenie daje możliwość porównania różnych ofert, zaczerpnięcia fachowej porady, wybrania potencjalnego wykonawcy prac, a nawet zarezerwować termin ich wykonania.


Z ofertą firmy Jawor-Parkiet będzie się można zapoznać, odwiedzając stoisko współorganizowane przez naszego partnera oraz dystrybutora podłóg, firmę Studio Podłóg Z53. Po raz pierwszy w Lublinie zaprezentujemy także nowości w naszej ofercie – dedykowaną architektom kolekcję FertigDeski Design Experience oraz kolekcję Color Inspiration uzupełnioną trzema kolorami (Dąb Color Luna, Dąb Color Oro oraz Dąb Color Vulcano), nawiązującymi do nieodkrytych zakątków Półwyspu Apenińskiego. Zapraszamy do odwiedzania nas w hali C, na stanowisku nr 57, w piątek, 24 marca, w godzinach 13–19, w sobotę, 25 marca, w godzinach 11–17 oraz w niedzielę, 26 marca, w godzinach 11–15.


Targi Budowlane LUBDOM to ważny punkt w kalendarzu targowych wydarzeń budowlanych we Wschodniej Polsce. Bogata oferta wystawiennicza sprawia, że Lublin rokrocznie gości liczne grono zwiedzających, wśród których znajdują się zarówno profesjonaliści, jak i klienci indywidualni.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.