Targi i eventy

Zapraszamy na targi do Warszawy

Zapraszamy na targi do Warszawy

W najbliższy weekend, w dniach 25-27 kwietnia, zapraszamy na warszawski Torwar, gdzie odbędą się Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO oraz Targi Wyposażenia Wnętrz – MODNE WNĘTRZE.

To najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną oraz do indywidualnych inwestorów.

Pierwszy dzień targów organizatorzy zaplanowali szczególnie z myślą o profesjonalistach. W programie znajdą się dyskusje, seminaria i prezentacje nowości rynkowych. Z kolei dla osób budujących własny dom, planujących jego budowę, przebudowę bądź remont przygotowano program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji, prezentacje i spotkania z fachowcami.

Jawor-Parkiet zaprezentuje swoją ofertę na własnym stoisku wraz z dystrybutorem – firmą Świat Podłóg. Wszystkich Państwa rozważających zakup podłogi serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi doradcami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego produktu, opowiedzą o możliwościach zastosowania podłóg drewnianych i sposobach ich codziennej pielęgnacji.

Istnieje możliwość zdobycia darmowego biletu wstępu na targi. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej MUREXPO korzystając z linku dedykowanego naszym gościom, aby uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie. Więcej: http://www.targibudowlane.pl/bilety/jawor

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.