Targi i eventy

targi_miniatura.jpg

Zapraszamy na targowe spotkania do Kielc, Lublina, Łodzi i Słupska

Wiosenny sezon targowy w pełni! W nadchodzący weekend, 10-12 kwietnia, będą mogli Państwo spotkać nas aż na czterech imprezach targowych. Odwiedzimy Kielce, Lublin, Łódź i Słupsk.

Na stoiskach Jawor-Parkiet będzie można zapoznać się z pełną ofertą firmy, obejrzeć nowe kolekcje podłóg dwuwarstwowych – cieszącą się dużą popularnością linię Color Inspiration, teraz wzbogaconą o nowy kolor Alabastro nawiązujący do barwy surowego dębu, oraz ekskluzywną, najdłuższą ze wszystkich produktów firmy – FertigDeskę Luxury. Po raz pierwszy w tych czterech miastach zaprezentowana zostania także najnowsza kolekcja Chevron, czyli gotowa podłoga dedykowana do montażu we wzór jodły francuskiej. Linia ta, inspirowana bogatymi wnętrzami zamków znad Loary, doskonale  komponuje się także z nowoczesnymi i minimalistycznymi wnętrzami. Podczas targów nasi doradcy udzielą fachowej porady oraz pomogą dobrać odpowiednią do Państwa potrzeb podłogę.

W Kielcach odbędą się XXII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Impreza ta adresowana jest do osób planujących remont lub rearanżację domu, mieszkania lub działki. Wystawcy rokrocznie prezentują szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz roślin ogrodowych. Ekspozycja Jawor-Parkiet na tych targach zostanie zorganizowana przy wsparciu i współudziale naszego partnera – firmy Sportex. Zapraszamy do odwiedzania nas na stoisku E-15. W piątek (10 kwietnia) czekamy na Państwa w godzinach 12–18, w sobotę (11 kwietnia) w godzinach 10–18 oraz w niedzielę (12 kwietnia) w godzinach 9–17. Serdecznie zapraszamy również na współorganizowane przez nas pokazy sztuki parkieciarskiej, które odbędą się na stoisku Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy (stoisko C-54).

Mieszkańców Lublina zapraszamy do udziału w XXV Targach Budowlanych LUBDOM. Tematami przewodnimi jubileuszowej edycji targów są „Inteligentny dom” oraz „Odnawialne źródła energii”. Współorganizatorem naszej ekspozycji w tym mieście jest partner firmy i dystrybutor naszych podłóg – Studio Podłóg z53. Eksperci naszej firmy udzielą porad w zakresie doboru, montażu i pielęgnacji podłóg drewnianych na stoisku nr 89. Czekamy na Państwa w piątek (10 kwietnia) w godzinach 12–19 oraz w sobotę i niedzielę (11–12 kwietnia) w godzinach 10–18.

W Łodzi uczestniczyć będziemy w Targach Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz DOM CZY MIESZKANIE. Jest to największa impreza targowa w branży deweloperskiej w Polsce, podczas której swoją ofertę zaprezentują nie tylko deweloperzy, pośrednicy obrotu nieruchomościami, banki i pośrednicy finansowi, lecz także firmy specjalizujące się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz. Podczas tego wydarzenia prezentować będziemy naszą ofertę wraz z partnerem Jawor-Parkiet - firmą Strefa Kąpieli. Zapraszamy do odwiedzania nas na stoisku 67-69 w sobotę, 11 kwietnia, w godzinach 10–17 oraz w niedzielę, 12 kwietnia, w godzinach 10–16.

Z myślą o mieszkańcach północnej Polski 11 kwietnia odwiedzimy także Słupsk. Firma Fimal organizuje tam II Targi Stolarskie, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem oraz ofertą lokalnych stolarzy. Dodatkową atrakcją targów będą przygotowane przez producentów maszyn specjalne pokazy urządzeń. Impreza odbędzie się w sobotę, 11 kwietnia, na terenie składu drewna Fimal, przy ul. Zielonej 7B. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska w godzinach 9–15.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.