Kontakt

Dział handlu (biuro)

Katarzyna Czajkowska

Dyrektor handlowy

+48 66 77 66 760
k.czajkowska@jawor-parkiet.pl

Kamila Wietecha

St. specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 004
dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Katarzyna Patalon

Specjalista ds. sprzedaży

+48 733 003 003
dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Beata Rola

Specjalista ds. sprzedaży

+48 572 773 354
dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Dominika Thomson

Mł. specjalista ds. sprzedaży

+48 500 211 417
dzial.handlu@jawor-parkiet.pl

Eksport

Sylwia Majeranowska

St. specjalista ds. eksportu

+48 510 156 930
export@jawor-parkiet.pl

Przedstawiciele regionalni

Marcin Warda

Przedstawiciel Handlowy

+48 502 389 121
m.warda@jawor-parkiet.pl

Marcin Warda

Sebastian Dukarski

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 958
s.dukarski@jawor-parkiet.pl

Sebastian Dukarski

Grzegorz Gruszczyk

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 957
g.gruszczyk@jawor-parkiet.pl

Grzegorz Gruszczyk

Grzegorz Dołęgowski

Przedstawiciel Handlowy

+48 882 133 955
g.dolegowski@jawor-parkiet.pl

Grzegorz Dołęgowski

Sebastian Sklepik

Specjalista ds. architektów
i projektantów wnętrz

+48 882 133 956
s.sklepik@jawor-parkiet.pl

Administracja

Bożena Rutkowska

Dział kadr

tel. +48 56 474 80 84
fax: +48 56 474 80 85
kadry@jawor-parkiet.pl

Sandra Kalinowska

Sekretariat

+48 56 474 80 84
sekretariat@jawor-parkiet.pl


Dane firmy

Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet

ul. Grunwaldzka 87
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84
fax: 56 472 44 85




NIP: 8771164376
REGON: 870462741

Formularz kontaktowy


Facebook LinkedIn Twitter

Zamów próbki podłóg Jawor-Parkiet
Zamów pielęgnaty do podłóg Jawor-Parkiet