Cezary Pazura w wyjątkowej kampanii podłóg Jawor-Parkiet – te filmy trzeba zobaczyć!

JAWOR54324 v3

Cezary Pazura w wyjątkowej kampanii podłóg Jawor-Parkiet – te filmy trzeba zobaczyć!

Kreatywne podejście, duża dawka luzu i poczucia humoru, jakie towarzyszyły nam przy realizacji tej  charakternej kampanii zaowocowały stworzeniem dwóch filmów reklamowych, które można zobaczyć w całości na naszym kanale na You Tube. W roli głównej – Cezary Pazura i jego genialna recytacja wiersza o dębie.

Chociaż w naszym najnowszym projekcie puszczamy oko do widzów i sięgamy po nieoczywistą, zabawną formułę, to jednocześnie zwracamy uwagę na możliwości zastosowania podłóg Jawor-Parkiet również we wnętrzach komercyjnych. Scenę stworzyliśmy z FertigDeski Dąb Color Vento w wykończeniu Fusion Hybrid.

Proponując naszym klientom porcję rozrywki w najlepszym aktorskim wydaniu, przypominamy, że natura to nieprzebrane źródło inspiracji. Daje natchnienie malarzom, jest muzą poetów. Czerpiąc z jej bogactwa i różnorodności stworzyliśmy naturalnie wyjątkowe podłogi drewniane.

Podłogi Jawor-Parkiet to doskonała kanwa najpiękniejszych historii o wnętrzach, tych domowych i tych komercyjnych, gdzie rozkwitają sztuka, talent i pasje. Zobaczcie jak można na dwa, zupełnie różne sposoby zinterpretować ten sam utwór. Porównajcie kreacje Cezarego Pazury w wersji skierowanej dorosłego widza: 

 

A także w dowcipnej interpretacji specjalnie dla dzieci: 

Utwór: „Wierszyki o drzewach", autor: Monika Miłowska, Fundacja CultureLab


« Poprzedni Wszystkie Następny »