Koncentrat do czyszczenia podłóg olejowoskowanych

75.6 PLN netto / Szt

92.99 PLN brutto

Dostępność: 949 Szt

Opis produktu

Koncentrat do czyszczenia podłóg olejowoskowanych Jawor-Parkiet
Koncentrat do okresowego mycia i pielegnacji podłóg drewnianych: olejowanych i olejowoskowanych.

Rozpuszczalny w wodzie koncentrat do regularnego czyszczenia i pielęgnacji — opracowany specjalnie do podłóg drewnianych olejowanych i olejowoskowanych. Zawiera mydła na bazie naturalnych olejów roślinnych. Skutecznie czyści nie wysuszając drewna. Nie pozostawia po sobie warstwy osadu ani smug. Czyści podłogę i równocześnie ją odswieża. Przy regularnym stosowaniu powierzchnia staje się łatwa w pielęgnacji i zmniejsza się ryzyko poślizgnięcia. Jest delikatny dla skóry, bezemisyjny, biodegradowalny, wolny od barwników, substancji zapachowych i rozpuszczalników — w pełni bezpieczny do użycia w domu.

Zalecane zastosowania

Szczególnie zalecany do czyszczenia i pielęgnacji podłóg drewnianych olejowanych i woskowanych. Ponadto może być stosowany do mebli, drzwi i paneli drewnianych.

Sposoby czyszczenia

  1. Ręcznie: Daje idealne efekty, gdy czyści się nim za pomocą mopa z nakładką z mikrofazy. Aby usunąć zanieczyszczenia powstałe podczas zwykłego, domowego użytkowania podłóg, należy dodać 1 nakrętkę koncentratu (15 ml) na 2 litry wody. Powierzchnię przetrzeć wilgotnym (niemokrym!) mopem.
  2. Maszynowo: Rozcieńczony roztwór rozprowadzić na podłodze używając rozpylacza. Przy pomocy maszyny polerskiej i białego pada oderwać brud od podłoża. Następnie natychmiast zetrzeć go lub zebrać przy pomocy maszyny z padem z mikrofazy.
  3. Przed olejowaniem: Przed ponownym olejowaniem obciążonych i mocno zanieczyszczonych powierzchni przetrzeć podłogę roztworem „Koncentrat do Czyszczenia Podłóg Olejowoskowanych” (rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:1). Agresywne czyszczenie mechaniczne (np. maszyna z czerwonym padem) może również usunąć z drewna ochronną powłokę olejowosków. Po wyschnięciu na podłogę należy nałożyć jedną, cienką warstwę Wosku Twardego Olejnego.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.