Nowości produktowe

Color Inspiration Alabastro – nowy kolor podłóg inspirowanych Italią

Color Inspiration Alabastro – nowy kolor podłóg inspirowanych Italią

Color Inspiration to goszcząca już od roku na rynku linia barwionych dwuwarstwowych dębowych gotowych desek podłogowych firmy Jawor-Parkiet. Teraz do kolekcji dołącza nowy produkt Alabastro, czyli kolor surowego, naturalnego dębu.

Inspiracją do stworzenia nowej barwy z linii FertigDeski Color Inspiration były jasne, skaliste brzegi archipelagu wysp Tremiti. Dzięki dębowej naturalnej podłodze Color Inspiration Alabastro zawsze możemy powrócić myślami do wakacyjnych wędrówek po gorących skalistych brzegach urokliwych włoskich wysp.

Odcień Alabastro uzupełnia paletę znanych już pięciu kolorów linii Color Inspiration – Bianco, Avorio, Grigio, Rosolare i Nero. Teraz dzięki unikalnej, stworzonej specjalnie dla Jawor-Parkiet, recepturze osiągnięty został efekt kolorystyczny surowego dębu – jest to podłoga, która nie jest ani żółta, ani bielona. Ponadczasowy charakter dębu sprawi, że deska ta będzie ozdobą zarówno w prostej podmiejskiej posiadłości, jak i w ekskluzywnym apartamencie.

FertgDeska Color Inspiration Dąb Alabastro miała swoją oficjalną premierę 10–13 marca podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury Budma w Poznaniu. Kolekcja Color Inspiration jest odpowiedzią na najnowsze trendy – subtelne barwienie naturalnego drewna nawiązuje do kolorów przyrody, a podkreślona szczotkowaniem struktura desek nadaje podłodze dodatkowo lekko surowego charakteru.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.