Nowości produktowe

Color Inspiration – nowe inspirowane Italią barwione deski dębowe

Color Inspiration – nowe inspirowane Italią barwione deski dębowe

Jawor-Parkiet wprowadza na rynek nową linię barwionych desek dębowych Color Inspiration. Pięć nowych barw FertigDeski to inspiracja słoneczną Italią.

Odcienie bieli, jakie znajdziemy w Bianco i Avorio, oddają rajski klimat piaszczystych plaż Sardynii. Szarość Grigio oraz ciepły brąz Rosolare przywodzą na myśl wypalone słońcem toskańskie gaje oliwne i winnice upalnej Kalabrii. Nero to czerń wulkanicznego piasku z Vulcano.

Linię cechuje sporadycznie występująca biel i dowolny układ włókien. Dopuszczalne niewielkie zróżnicowanie kolorystyczne oraz sęki podkreślają naturalny charakter produktu. Oryginalny rysunek drewna został dodatkowo wyeksponowany w procesie szczotkowania. Dynamiki dodaje podłodze czterostronne fazowanie, które optycznie uwydatnia każdy element. Trwałość natomiast gwarantują trzy warstwy naturalnego olejowosku, którymi deski zostają pokryte jeszcze na etapie produkcji, dzięki czemu podłoga jest gotowa do użytkowania zaraz po ułożeniu. Wybór barw i wykończenia oraz najwyższa jakość FertigDeski Color Inspiration sprawiają, że każde wnętrze, w którym znajduje się ta podłoga, wygląda elegancko, efektownie i ponadczasowo.  

FertigDeska Color Inspiration dostępna jest w wymiarze: 140 mm x 1200 mm oraz dwóch wariantach grubości 11 i 14 mm. Cena Dąb Color Bianco, Avorio, Grigio, Rosolare i Nero to 217 zł/m2 netto (14 mm) i 203 zł/m2 (11 mm grubości).

Więcej o FertigDesce firmy Jawor-Parkiet:
To gotowa, lakierowana lub olejowana podłoga o dwuwarstwowej konstrukcji. Składa się ze szlachetnej warstwy wierzchniej o grubości 4 mm lub 6 mm, wykonanej z drewna dębu, jesionu lub egzotycznego. Warstwa spodnia, zwana stabilizującą, wykonana jest z drewna liściastego – jej zastosowanie ułatwia montaż oraz zapewnia podłodze dużą odporność na odkształcenia. W celu zabezpieczenia drewna oraz wyeksponowania jego naturalnych walorów estetycznych deski zostają pokryte ośmioma warstwami lakieru lub trzema warstwami olejowosku. Wszystkie podłogi Jawor-Parkiet objęte są 30-letnią gwarancją. Deski dwuwarstwowe, dzięki właściwemu wykończeniu na etapie produkcji można użytkować natychmiast po montażu, nadają się także do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Stosunkowo duża powierzchnia poszczególnych elementów sprawia, że produkt ten doskonale nadaje się do przestronnych wnętrz, które dzięki niemu optycznie zyskują na wielkości.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.