Nowości produktowe

Francuska elegancja w retro stylu

Francuska elegancja w retro stylu

Ręcznie postarzane podłogi z Handmade Line Retro Collection teraz dostępne są w eleganckim wzorze jodły francuskiej.

Tym razem na parkiecie spotykają się polska tradycja inspirowana wzornictwem Warmii i Mazur oraz misterny wzór znany od lat na światowych salonach. Co z tego wyniknie?

Z pewnością to połączenie dla tych, którzy lubią się wyróżnić. Elegancja FertigDeski Chevron łączy się  z rustykalną i postarzaną formą podłóg oryginalnie stylizowanych.

Drewno, z którego powstaje dostępna od 2016 r. Handmade Line, poddawane jest licznym procesom w celu uwydatnienia jego naturalnych walorów i podkreślenia unikatowego charakteru, które na myśl przywodzą ślady wieloletniego użytkowania. Są to m.in. ręczna faza V4, heblowanie, szczotkowanie, a nawet ślady po pile. Dotychczas podłogi były dostępne w formatach: FertigDeska, Design Experience, oraz FertigDeska Luxury, a także w dwóch klasach wykończenia: Elegance i Classic. Nowy produkt dostępny jest w elementach dociętych pod kątem 45 stopni w wymiarach: 600 mm x 140 mm x 14 mm oraz 590 mm x 150 mm x 14 mm.

FertigDeska Chevron Mazurska Binduga Dąb Retro Handmade Line

- Decyzja o wprowadzeniu do sprzedaży podłogi Chevron w Retro Handmade Line była podyktowana potrzebą rynku oraz chęcią wyznaczania trendów w wykończeniu wnętrz. Żyjemy w świecie, w którym nowe łączy się ze starym, w którym styl vintage komponuje się z nowoczesnymi nurtami. Oddając w ręce naszych klientów ten wyjątkowy produkt, stawiamy na odważne kompozycje i miks stylów. Wierzymy, że daje to możliwość otwarcia się na nowe.  – mówi Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parket.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.