Porady

slider_pielegnaty_normalny.jpg

Jawor-Parkiet wprowadza linię profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych

Bieżące czyszczenie i regularna konserwacja to jedyny sposób, by drewniane podłogi zawsze wyglądały pięknie i świeżo. Z myślą o wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób zadbać o ich naturalne walory i zapewnić im długowieczność, powstała linia profesjonalnych pielęgnatów do podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.

W skład linii wchodzą dwie serie – do podłóg lakierowanych i olejowoskowanych. Każda z nich składa się z dwóch produktów – impregnatu i koncentratu. Rekomendowane jest zabezpieczenie podłogi impregnatem podłogę impregnatem bezpośrednio po jej ułożeniu. Zabieg ten ma na celu ochronę krawędzi oraz szczelin przed wilgocią, stanowi także dodatkową ochronę przed zarysowaniami. W przypadku podłóg olejowoskowanych impregnat tworzy również delikatną warstwę ochronną, ograniczając tym samym proces wymywania oleju i szarzenia drewna. Koncentrat natomiast jest kosmetykiem służącym do bieżącego czyszczenia i codziennej pielęgnacji. Pozwala on ponadto na szybkie i bezpieczne usunięcie plam i zabrudzeń z powierzchni wykończonych lakierem, a podłogom olejowoskowanym zapewnia dodatkową, delikatną konserwację.

Jawor-Parkiet, bazując na wieloletnim doświadczeniu, opracował prostą i ekonomiczną formułę, która gwarantuje, że drewniane podłogi będą służyć przez lata.