Salony i Studia Jawor-Parkiet

www.Pani Migawka.pl fotograf Zielona Gora na eventy 516

Gorące otwarcie 11. salonu sprzedaży Jawor-Parkiet! Witamy w Zielonej Górze!

W miniony piątek (3.12) w iście ognistej oprawie w Zielonej Górze świętowaliśmy otwarcie 11. salonu sprzedaży Jawor-Parkiet, który powstał dzięki zaangażowaniu Marcina Nowaka, właściciela firmy Exfloor i wieloletniego partnera firmy Jawor-Parkiet. To wspaniałe zwieńczenie naszego roku jubileuszowego, ponieważ salon w Zielonej Górze jest czwartym otwartym salonem sprzedaży w tym roku.

Spotkanie rozpoczął Sebastian Sklepik - Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz, który w krótkiej prezentacji przedstawił zgromadzonym gościom nowości produktowe przygotowane przez firmę na ten rok. Następnie uczestnicy wydarzenia w krótkim filmie zostali zapoznani z historią firmy Jawor-Parkiet oraz drogą do budowy rozpoznawalnej dziś na całym świecie marki.

Podczas oficjalnego otwarcia  głos zabrał Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet - Janusz Gawiński, który życzył powodzenia właścicielom salonu i podsumował to spotkanie słowami:

Otwieramy dziś 11. salon sprzedaży Jawor-Parkiet. To dla nas szczególna okazja do świętowania, bo mimo dość niesprzyjających warunków na rynku to czwarty salon, jaki otwieramy w tym roku. Powitaliśmy na naszej mapie Białystok, po raz drugi Lublin oraz Rzeszów. Teraz, dzięki zaufaniu ze strony Marcina Nowaka, jesteśmy obecni w Zielonej Górze. Dla firmy takiej jak nasza, obecnej na rynku 30 lat, ciągły rozwój jest jedyną słuszną drogą. Rynek zmienia się bardzo dynamicznie, oczekiwania klienta także. Dlatego tak ważny jest dla nas ten osobisty kontakt z architektami i klientami. Bez bliskiego poznania potrzeb trudno jest sprostać oczekiwaniom rynku. A my lubimy nie tylko nadążać, ale bardziej nawet - wyprzedzać trendy. I dlatego też stawiamy na rozwój sieci sprzedaży.

Program tego wieczoru sprawił, że była to naprawdę gorąca noc, przyśpieszająca bicie serc. A wszystko za sprawą spektakularnego występu Psycho Dolls. To grupa, która w swoim widowiskowym show łączy taniec, kobiecość z pirotechniką i aerial. W swoich choreografiach z ogniem w roli głównej wykorzystują: miecze, baty, hula hop, kije, wachlarze, iskrowniki, fakirki, vul-cane i wiele innych. Ten zapierających dech w piersiach, ognisty pokaz zrobił na gościach ogromne wrażenie! Emocje jeszcze długo nie stygły…

Znakomitą oprawę muzyczną tej nocy zapewnił zespół Pretty Rock Stars, który zabawiał architektów i przyjaciół firmy klimatycznymi aranżacjami znanych rockowych i popowych utworów. Atrakcją na późny wieczór był występ zespołu Hubas. Grupy, która muzykę ma we krwi. Choć to muzycy, którzy zwykle grają covery i własne utwory, podczas eventu po raz kolejny udowodnili, że potrafią też świetnie improwizować.

Z racji tego, że liczba 11 jest liczbą mistrzowską i symbolem ogromnej mocy, wierzymy, że otwarcie salonu w Zielonej Górze i w tak wystrzałowej oprawie, przyniesie jego właścicielom same sukcesy i będzie miejscem chętnie odwiedzanym przez klientów i architektów.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi salonu za zaufanie i wiarę w ten projekt. Projektantom, partnerom biznesowym i przyjaciołom za przybycie i możliwość wspólnego celebrowania tego ważnego wydarzenia w życiu naszej firmy.