Salony i Studia Jawor-Parkiet

Seb

To już 3 lata! – jubileusz salonu sprzedaży Jawor-Parkiet w Krakowie

W piątek 25.06 swoje 3 urodziny obchodził salon sprzedaży Jawor-Parkiet w Krakowie. Spotkanie rozpoczął prezentacją o nowościach produktowych Sebastian Sklepik, Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz.

Podczas jubileuszu głos zabrał m.in. Janusz Gawiński, Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet:

Trzy lata temu otwieraliśmy pierwszy salon sprzedaży Jawor-Parkiet właśnie w Krakowie. Dziś w całej Polsce mamy już 9 takich salonów i w planach otwarcie kolejnych. Ogromnie nas cieszy, że ta współpraca przynosi efekty i pozwala na rozwój obu stronom – zarówno naszym dystrybutorom, jak i firmie Jawor-Parkiet. Dlatego korzystając z okazji dziękuję Markowi Grabowskiemu, właścicielowi tutejszego salonu, z którym pracujemy od lat, za zaufanie i wytrwałość. Dziękuję też Państwu, którzy współpracują z salonem i świadomie wybierają nasze produkty. Obiecuję, że nasza firma będzie nadal się rozwijać, by zapewniać Państwu produkty, które spełniają oczekiwania klienta, a co za tym idzie stwarzać także architektom możliwość do wspólnego rozwoju. 

Po przemówieniach przyszedł czas na tort i symboliczną lampkę szampana. Gościem specjalnym jubileuszu był Bartosz Zaskórski. Znany rysownik, który złożył autografy na grafikach powstałych z okazji 30-lecia Jawor-Parkiet.

Jedną z atrakcji wieczoru był występ iluzjonisty – Macieja Sieńki, który wprowadził zaproszonych gości w świat magii i iluzji. Doskonałą oprawę muzyczną w postaci muzyki popularnej i saksofonu zapewnił zespół MATT REMAY GROUP,  a dzięki obecnej na miejscu fotobudce, goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.