Targi i eventy

IMG 0541

Impreza karnawałowa w stylu „Wielki Gatsby”

Jak powszechnie wiadomo, epoka Gatsby'iego jest synonimem gospodarczej prosperity, blichtru i wystawnych imprez. Właśnie wtedy na salonach królował styl pełen piór, pereł, frędzli, ozdobnych opasek i kapeluszy.

Chcąc na jeden wieczór przenieść się w klimat tamtych lat, 26.02 w Tylicach zorganizowaliśmy bal karnawałowy dla naszych pracowników i przyjaciół. Impreza w stylu lat 20. okazała się nie lada przeżyciem!

Żaden bal karnawałowy nie może obejść się bez tańca. Dlatego tej nocy, nasi goście byli świadkami, m.in. spektakularnego show z wachlarzami z piór. Zjawiskowe tancerki zabrały też uczestników imprezy w magiczną podróż do kabaretu z elementami burleski.

Późnym wieczorem goście zostali zaproszeni na kieliszek szampana z niespodzianką! Był to jedyny w swoim rodzaju, wysublimowany występ artystyczny, który dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Dodatkową atrakcją na karnawałowej imprezie było kasyno. Tutaj wszyscy mogli posmakować hazardu – największej słabości ludzi z minionej dekady. Na miejscu, do zabawy były stoły z ruletką, pokerem i blackjackiem.

O znakomitą oprawę muzyczną do białego rana zadbał niezawodny zespół GUZIK COVER BAND. Nie zabrakło też eleganckiego i profesjonalnego drink baru. Właśnie za nim, barmani serwowali przygotowane specjalnie na tę okazję pyszne drinki, które podbijały podniebienia smakoszy.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.