Targi i eventy

las

Jubileuszowy Piknik Jawor-Parkiet

W sobotę 14 sierpnia 2021 r. pracownicy Jawor-Parkiet wraz z rodzinami spotkali się na jubileuszowym pikniku w Ośrodku Narciarskim Kurza Góra. Spotkanie było okazją do wspólnej zabawy i biesiadowania. Z myślą o pracownikach z najdłuższym stażem przygotowano miłe niespodzianki.

 

Nasza firma obchodzi w 2021 r. swój jubileusz. 30-lecie obecności na rynku to czas podsumowań, ale też świętowania dotychczasowych osiągnięć.

Coroczne spotkania pracowników, w formie balu karnawałowego czy też letniego pikniku, są już tradycją. To spotkanie miało jednak charakter szczególny, właśnie ze względu na rok jubileuszowy.

Atrakcje dla rodziny

W Jubileuszowym Pikniku Jawor-Parkiet uczestniczyło blisko 250 osób. Niezmiernie cieszy tak liczne grono pracowników, którzy spędzili to sobotnie popołudnie wraz ze swoimi rodzinami, w gronie swoich kolegów i koleżanek z pracy.

Niekwestionowaną atrakcję tego dnia był tubing. Ośrodek Narciarski Kurza Góra, gdzie odbywał się piknik, to największy całoroczny kompleks tubingowy w Europie. Składa się na niego siedem torów o łącznej długości ponad 700 metrów. Wśród najmłodszych największą popularnością cieszyły się tory z prostymi zjazdami. Na starsze dzieci i dorosłych lubiących ekstremalne wyzwania czekały zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG oraz dwa tory z tunelami.

Na terenie Ośrodka na najmłodszych czekały też dmuchawce i basenik z mini rowerkami wodnymi. Dodatkowo animatorzy z Kacze Bagno - Miejsce Inicjatyw Pozytywnych zaprosili dzieci na kreatywne warsztaty. W programie były m.in. malowanie twarzy, malowanie po folii, zajęcia cyrkowe i zajęcia z tańca z ogniem.

Srebrny jubileusz

W zespole Jawor-Parkiet jest liczne grono pracowników z 25 i 20-letnim stażem. Wspólne spotkanie było więc najlepszą okazją do świętowania także ich jubileuszu. Właściciel firmy - Antoni Jan Gawiński osobiście wręczył im jubileuszowe nagrody i przekazał wyrazy uznania.

- Z kilkuosobowego zespołu zmieniliśmy się na przestrzeni tych lat w jedną z największych firm w branży i  lidera podłóg dwuwarstwowych. Podłogi Jawor-Parkiet znają i świadomie wybierają Polacy oraz klienci na świecie. To zasługa nas wszystkich, bo każdego dnia dokładamy do tego sukcesu swoją cegiełkę. To dzisiejsze spotkanie jest m.in. po to, by wyrazić nasze uznanie za Waszą pracę. Dziękujemy za wytrwałość i zaangażowanie! – powiedział Antoni Jan Gawiński.

Tańce w świetle gwiazd

Pogoda dopisała i goście licznie bawili się do późnych godzin wieczornych przy muzyce na żywo. Ogień, grill i dobre towarzystwo sprzyjały nocnym rozmowom.