Targi i eventy

FertigDeska Design Experience Maxi wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019!

FertigDeska Design Experience Maxi wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019!

6 grudnia, podczas Gali wieńczącej VI Forum Dobrego Designu firma Jawor-Parkiet otrzymała wyjątkowe wyróżnienie w konkursie Dobry Design 2019 w kategorii „Podłogi i Ściany” za produkt FertigDeska Design Experience Maxi.

FertigDeski Design Experience Maxi to dedykowana architektom linia desek przyciętych do długości 750 mm. Ujednolicony wymiar poszczególnych elementów podłogi oraz prawe i lewe pióro uwalniają kreatywność designerów i dekoratorów wnętrz, umożliwiając tworzenie dowolnych wzorów, jak np. jodła klasyczna, kwadraty czy drabinki. Taki montaż gwarantuje niepowtarzalny efekt, stąd duże zainteresowanie kolekcją i jej bardzo dobre wyniki sprzedażowe.

Bardzo nas cieszy, że format, który zaproponowaliśmy w tym roku, został tak dobrze przyjęty przez designerów i naszego ostatecznego klienta. Niepowtarzalny design i niestandardowe rozwiązania technologiczne tej podłogi już wcześniej doceniło jury ogólnopolskiego konkursu Inspiracje 2018, przyznając jej wyróżnienie w kategorii „Podłogi”. Kolejna nagroda potwierdza, że idziemy tylko w dobrą stronę – podsumował wyróżnienie Grzegorz Sadowski Dyrektor Działu Handlu firmy Jawor-Parkiet.

To nie jedyny akcent ze strony firmy Jawor-Parkiet podczas tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu. Sebastian Sklepik, specjalista ds. kluczowych klientów, w panelu o aktualnych trendach w aranżacji wnętrz zaprezentował temat dotyczący nowoczesnych wnętrz inspirowanych podłogami w stylu retro.

 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.