Targi i eventy

MTO 6641

Moc atrakcji i wiedzy na Jawor-Parkiet Designers Weekend

Podczas Jawor-Parkiet Designers Weekend,  w dniach 25-27 listopada, gościliśmy aż 120 osób. Architektów, franczyzobiorców i gości specjalnych. Wraz z partnerami wydarzenia, firmami Kontakt-Simon, Omnires i Osmo zapewniliśmy uczestnikom weekend pełen dobrej zabawy i merytorycznej wiedzy.  

Od uroczystej kolacji powitalnej w Pałacu Mortęgi rozpoczął się Jawor-Parkiet Designers Weekend. Gośćmi specjalnymi wieczoru inauguracyjnego byli Ambasadorzy Marki Jawor-Parkiet, Edyta i Cezary Pazurowie. Podczas wywiadu live, którego udzielili na scenie, opowiedzieli m.in. o swojej roli ambasadorów, o tym dlaczego marka oraz produkty Jawor-Parkiet są im szczególnie bliskie, a także za co kochają Warmię i Mazury. Piątkowy wieczór uświetnił stand-up w wykonaniu Cezarego Pazury oraz brawurowy występ duetu instrumentalnego „Need for Strings”.

Na sobotę zaplanowaliśmy zwiedzanie fabryki, a także szkolenia merytoryczne. Na początek zabraliśmy gości do naszego zakładu, aby pokazać jak odbywa się produkcja dwuwarstwowych podłóg drewnianych. Podczas tej  wizyty uczestnicy spotkania, w tym architekci, z zainteresowaniem poznawali tajniki powstawania desek podłogowych i parkietów na każdym etapie. Goście byli pełni uznania dla wysokich standardów produkcji oraz wdrożonych technologii. Duże wrażenie zrobił na nich fakt, że aż 80 procent załogi stanowią panie. Pamiątkowe zdjęcia na tle imponującego billboardu promującego kampanię „Podłogi z pazurem” były miłym akcentem na zakończenie wizyty w fabryce.  

W drugiej części dnia uczestnicy Jawor-Parkiet Designers Weekend brali udział w szkoleniach i warsztatach zorganizowanych przez Jawor-Parkiet oraz partnerów wydarzenia. Przedstawiciele Omnires zaprezentowali m.in. baterie łazienkowe o niebanalnym wzornictwie, a także oryginalne, kolorowe umywalki z nowoczesnych materiałów.

Partnerzy z Kontakt-Simon, firmy oferującej łączniki, gniazda i osprzęt elektryczny opowiedzieli o ofercie, prezentując kolekcje produktów w bogatej selekcji, pozwalającej dopasować osprzęt do każdego projektu wnętrza.

Warsztaty z marką Osmo, producentem impregnatów do drewna, w tym olejów i wosków, którymi wykończone są podłogi Jawor-Parkiet, miały charakter praktyczny. Uczestniczący  w nich architekci mieli okazję samodzielnie wykonać impregnację mniejszych elementów podłóg przy użyciu naturalnych produktów Osmo. Warsztaty dały możliwość poznania bogatej palety kolorystycznej olejów i wosków, a stworzone przez projektantów kreatywne odcienie, były przyczynkiem do dyskusji o nowych trendach kolorystycznych w ofercie podłóg drewnianych.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.