Targi i eventy

Projekt bez tytulu11 v2

Perłowy jubileusz Jawor-Parkiet

10 września uroczyście świętowaliśmy 30 urodziny Jawor-Parkiet. Impreza odbyła się w Grand Hotel Tiffi w Iławie i wzięli w niej udział przedstawiciele mediów i stowarzyszeń branżowych, zaprzyjaźnieni architekci oraz goście z branży artystycznej, m.in. Tomasz Pągowski – projektant i charyzmatyczny prowadzący programy telewizyjne: "Projekt LOKALny"(Domo+), "Remont w 48H”(Domo+), "Bitwa o Dom”(TVN) oraz Bolesław Chromry, który jest autorem jednej z grafik jubileuszowych dla Jawor-Parkiet.

Galę jubileuszową poprowadził charyzmatyczny Rafał Maślak, który przywitał gości i zaprosił na scenę właściciela firmy - Antoniego Jana Gawińskiego oraz Dyrektora Generalnego Jawor-Parkiet – Janusza Gawińskiego, który tymi słowami oficjalnie rozpoczął wydarzenie:

Dobry wieczór Państwu, jest mi niezmiernie miło widzieć tu Państwa w tak licznym i szczególnym dla nas gronie. Spotykamy się w wyjątkowych okolicznościach. Ja jestem związany z tą firmą od dziecka, w niej zarobiłem swoje pierwsze pieniądze i choć napotykałem na drodze różne możliwości, nigdy nie brałem nawet pod uwagę, że mógłbym nie pracować w Jawor-Parkiet. Bardzo dziękuję mojemu tacie za zaufanie i zaproszenie mnie do tej pracy. Jesteś wymagającym szefem, ale też najlepszym nauczycielem. Cieszę się, że każdy z nas znalazł w tej firmie przestrzeń dla siebie, co pozwala na rozwój zarówno osobisty jak i firmy. Dziękuję wszystkim Państwu, że jesteście częścią tego projektu. Ciągły postęp jest wpisany w DNA naszego przedsiębiorstwa, więc mogę Państwa zapewnić, że to 30 lat to na pewno nie koniec. Dziś spotkaliśmy się tu, by uczcić to, co za nami -  życzę więc szampańskiego wieczoru!

Kolejną pozycją w programie była prezentacja grafik znanych polskich artystów, którzy przelali swoje wyobrażenie o Jawor-Parkiet na papier, za sprawą których powstały cztery zupełnie różne i wyjątkowe grafiki. W projekcie wzięli udział Andrzej Pągowski, Bolesław Chromry oraz Bartosz Zaskórski. Mimo fizycznej nieobecności, Andrzej Pągowski był ze zgromadzonymi duchem. Specjalnie z okazji jubileuszu przygotował dla Jawor-Parkiet krótki film z najserdeczniejszymi życzeniami i podziękowaniem za współpracę.

Jednym z najważniejszych punktów programu tego wieczoru było wręczenie nagród pracownikom i partnerom firmy, którzy mogą poszczycić się nawet 30-letnim stażem pracy i dzięki którym możliwy jest wzrost firmy. Wręczenie nagród poprzedził film jubileuszowy z udziałem pracowników przygotowany na tę okazję.

Po projekcji właściciel i Dyrektor Generalny Jawor-Parkiet złożyli podziękowania i wyrazy uznania: Leszkowi Gapskiemu, Zdzisławowi Fanzlau, Zbigniewowi Pokojskiemu, Dariuszowi Wardowskiemu, Adamowi Fanzlau, Wiesławie Oelberg, „AMK” Agnieszce i Markowi Kaiser oraz "Biuro" Anicie i Januszowi Bronowskim.

Prawdziwą wisienką na torcie był występ zespołu Kombii, który stanowił doskonałą okazję dla gości, aby wspólnie i z sentymentem bawić się przy rytmach z młodzieńczych lat. Krótko po udanym widowisku odbył się pokaz fajerwerków. Ta chwila rozgrzała wszystkich równie mocno co koncert. W tym wyjątkowym momencie w tle rozbrzmiewała piosenka Zdzisławy Sośnickiej „Aleją Gwiazd”. O doskonałą oprawę muzyczną do białego rana zadbał zespół Omen Band, który skradł serca gości i porwał ich na parkiet. Po wszystkich emocjonujących punktach programu przyszedł czas na uroczysty tort jubileuszowy.

Dzięki obecnym na miejscu gościom, którzy od lat stoją u boku Jawor-Parkiet, gala okazała się bardzo ekscytującym wydarzeniem. Zapisanym już na zawsze w pamięci i na kartach historii firmy. To właśnie dzięki takim ludziom rozwój Jawor-Parkiet jest tak prężny i dynamiczny.

Dziękujemy za to, że tego wieczoru byliście z nami oraz za zaufanie jakim darzycie nas każdego dnia!