Targi i eventy

22 v2

Nowy dom – od marzeń do realizacji

Dlaczego warto powierzyć realizację wymarzonego wnętrza architektom? Na to pytanie, w najnowszym odcinku „Od deski do deski”, odpowiadają Alicja i Oskar Ciuryła, architekci z pracowni OMCD Architects.

Goście kolejnego odcinka naszego cyklu wideo, to architekci z 15-letnim doświadczeniem, którzy mają na swoim koncie wiele prestiżowych realizacji. W rozmowie z Sebastianem Sklepikiem, specjalistą ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet opowiadają o swoich doświadczeniach w pracy z inwestorami,  a także  odkrywają tajniki budowania relacji z klientem. Wyjaśniają dlaczego warto powierzyć realizację swojego domu lub mieszkania pracowni architektonicznej i jakie wymierne korzyści może przynieść przeprowadzenie inwestycji pod okiem architekta.

Znakiem rozpoznawczym projektów Alicji i Oskara Ciuryła jest wykorzystanie drewna we wnętrzach w nieszablonowy sposób oraz łączenie ze sobą różnych materiałów. Architekci opowiadają o ciekawych projektach z  zastosowaniem desek i parkietów nie tylko na podłodze, ale także na ścianach czy suficie. Zdradzają, które dekory i kolekcje z oferty Jawor-Parkiet należą do ich ulubionych oraz w jakich w projektach najchętniej je wykorzystują.

Cała rozmowa do zobaczenia na naszym kanale na You Tube: