Targi i eventy

od deski gdansk

O korzyściach z bliskiej współpracy architektów i producentów w nowym odcinku „Od deski do deski”

Kolejny, tym razem realizowany w salonie Jawor-Parkiet Gdańsk, odcinek naszego cyku wideo od deski do deski poświęcony jest bliskiej współpracy pomiędzy producentami a pracowniami architektonicznymi oraz wynikającym z tego korzyściom dla obu stron. Gościem najnowszego odcinka jest Olga Grabowska, dyrektora rozwoju produktu w Pracowni Architektury Wnętrz Deer Design.

W rozmowie z Sebastianem Sklepikiem, specjalistą ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor- Parkiet mówi m.in. o początkach i rozwoju współpracy z Jawor-Parkiet. Przedstawia również koncepcję profesjonalnego wykończenia wnętrz, w której specjalizuje się Deer Design. Wskazuje, jak bardzo istotnym elementem w kompleksowej realizacji projektów wnętrz jest korzystanie z wysokiej jakości produktów oraz gwarancja ze strony producenta.

Wiele pięknych projektów z podłogami Jawor-Parkiet, które można znaleźć w portfolio Deer Design świadczy o tym, że nasze kolekcje cieszą się uznanie zarówno klientów jak i architektów tej znanej pracowni. Olga Grabowska zdradza, jakie rodzaje podłóg i wybarwienia najchętniej wybierają inwestorzy, a które polecają architekci. Opowiada, także o tym jak zmieniają się upodobania klientów, który coraz śmielej sięgają po nieoczywiste rozwiązania, jak np. parkiet na ścianie.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka „Od deski do deski” na naszym kanale na YouTube: