Targi i eventy

Odwiedź stoisko Jawor-Parkiet na Warsaw Home Expo 2016

Odwiedź stoisko Jawor-Parkiet na Warsaw Home Expo 2016

W dniach 21-23 października 2016 roku odbędzie się pierwsza edycja targów Warsaw Home Expo. Udział Jawor Parkiet w tym wydarzeniu to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi produktami w naszej ofercie i skorzystać z porad ekspertów.

Warsaw Home Expo 2016 to pierwsza tego typu impreza targowa w centralnej Polsce. Te międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz zostały stworzone dla producentów oraz importerów z branży meblarskiej i dekoracyjnej. Wydarzenie ma na celu prezentację najnowszych trendów w rodzimym i zagranicznym designie.

Jesteśmy przekonani, że najbliższy weekend będzie doskonałą okazją do osobistego spotkania z Państwem i wymiany informacji. Klientów indywidualnych zachęcamy ponadto do konsultowania się z naszymi ekspertami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące montażu i użytkowania podłóg drewnianych, jak również doradzą w wyborze produktów. Coś dla siebie znajdą u nas także miłośnicy niebagatelnych rozwiązań aranżacyjnych. Na targach zaprezentowana zostanie nowość w naszej ofercie - kolekcja oryginalnie stylizowanych desek Retro.

Wspólne stanowisko z naszym partnerem i dystrybutorem naszych produktów, firmą Świat Podłóg, będzie mieścić się w hali F, na miejscu A80 w centrum konferencyjno-wystawienniczym PTAK Warsaw Expo, Nadarzyn k. Warszawy, Al. Krakowska 62.

Czekamy na Państwa w piątek, sobotę i niedzielę w godzinach 10-17. 

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.