Targi i eventy

tp2021 slider 80

Podłogi Jawor-Parkiet po raz drugi odznaczone Godłem Promocyjnym "Teraz Polska"!

W środę 9.06.2021 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta gala, na której Antoni Gawiński – Prezes Jawor-Parkiet wraz Januszem Gawińskim - Dyrektorem Generalnym Jawor-Parkiet odebrali prestiżowe Godło Promocyjne "Teraz Polska".

Dyplom i statuetkę wręczyła Pierwsza Dama – Agata Kornhauser - Duda.  To cenne odznaczenie przyznano tym razem oryginalnie stylizowanym podłogom Retro Collection.

To ogromny sukces! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że jury Konkursu już po raz drugi dostrzegło szczególne walory naszych podłóg. Zdobyte w tym roku  Godło jest dowodem na to, że w biznesie ważne są nie tylko cele strategiczne firmy, ale także jej wizja i misja, za którymi warto podążać. My wierzymy w to, że to co polskie także może być dobre. Dlatego też w Jawor-Parkiet każdego dnia grono specjalistów dba o to, by nasze produkty prezentowały światowy poziom pod względem jakości i designu. Nie zapominając przy tym o szacunku dla samego surowca, z którego są wytwarzane nasze podłogi – skomentował Antoni Gawiński, Prezes Jawor-Parkiet.

Naturalne piękno podłóg z Warmii i Mazur

Na Retro Collection składają się 4 linie: Pure Line, Intensive Line, Brushed Line i Handmade Line. Klienci odnajdą w kolekcji zarówno deski ręcznie stylizowane - niczym surowe - inspirowane zabudową Warmii i Mazur, a także szorstkie o wyraźnej strukturze i mocno zaznaczonych śladach po pile oraz podłogi jedwabiście gładkie - subtelne i delikatne w dotyku. A dostępna szeroka gama kolorów i bogaty wybór wykończeń drewna sprawia, że podłogi doskonale wypełnią każdą przestrzeń i zintegrują poszczególne elementy wykończenia wnętrz. Za sprawą niestandardowego wzornictwa, ręcznej stylizacji powierzchni oraz zróżnicowania wymiarów desek podłogi Retro nadają pomieszczeniom indywidualny rytm - dodają dynamiki lub wręcz przeciwnie - wyciszają otoczenie.

Konkurs, który wspiera budowę marki

W tym roku w gronie nominowanych do Godła Promocyjnego "Teraz Polska" znalazło się aż 49 firm w tym: 24 produkty, 20 usług i 5 innowacji. Już od przeszło 30 lat Kapituła Konkursu wyłania grupę najlepszych polskich produktów, usług, gmin i przedsięwzięć, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku i mogą stanowić wzór dla innych. Zwycięstwo w konkursie wzmacnia rozpoznawalność i konkurencyjność oraz wpływa na sukces rynkowy wyróżnionych nim Laureatów.

Wszystkim nominowanym i laureatom Konkursu "Teraz Polska" serdecznie gratulujemy!