Targi i eventy

Nowy projekt v3

Premiera Fusion Hybrid na targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Podczas tegorocznej edycji targów Jawor-Parkiet zaprezentował branży Fusion Hybrid – rewolucyjną powłokę do podłóg drewnianych.


Targi Warsaw Home na stałe zagościły w kalendarzach projektantów wnętrz, architektów oraz producentów dekoracji i materiałów wykończenia wnętrz. Jawor-Parkiet co roku uczestniczy w tym kluczowym dla branży wydarzeniu. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią tym bardziej liczyliśmy na osobiste spotkania biznesowe. Nie mogło więc nas zabraknąć na tym evencie.


Cztery targowe dni stały tym razem pod znakiem rewolucji 😉 Rok 2021 zaowocował w Jawor-Parkiet zakończeniem prac nad rewolucyjną powłoką do podłóg drewnianych – Fusion Hybrid. Powłoka ta jest unikalnym połączeniem najważniejszych cech olejowosku i lakieru. Umożliwia oryginalne barwienie drewna pozostawiając naturalną strukturę powierzchni drewnianej, pozwala na miejscową renowację powierzchniowych uszkodzeń. Jednocześnie nie wymaga tylu zabiegów konserwacyjnych jak dotychczasowa podłoga olejowoskowana.

 

Merytorycznie o podłogach


Z myślą o dziennikarzach branżowych zorganizowany został Media Day. Po długiej przerwie spotkanie face-to-face było okazją nie tylko do przekazania wiedzy na temat nowej powłoki, ale też rozmowy o wzajemnych potrzebach i planach. Mamy więc nadzieję, że zaprocentuje ono ciekawymi projektami w przyszłości.

Stoisko Jawor-Parkiet na targach każdego dnia licznie odwiedzali architekci i projektanci wnętrz, którzy na co dzień pracują z naszą firmą i ci nowi, którzy dotychczas nie znali naszej oferty. W obu przypadkach spotkanie było świetną okazją do prezentacji produktów Jawor-Parkiet oraz benefitów związanych ze współpracą z naszą firmą.
Sobota, jako dzień otwarty, przyniosła nam bardzo liczne spotkania z klientami ostatecznymi, którzy korzystając z okazji mieli możliwość poznać szczegóły naszej oferty oraz zobaczyć bogatą ekspozycję podłóg drewnianych Jawor-Parkiet.


Forum wymiany wiedzy o designie
Piąta edycja targów Warsaw Home & Contract pokazała, że mimo pandemii branża rozwija się bardzo dynamicznie. Zmieniają się jednak potrzeby klientów oraz ich decyzje zakupowe, co stawia przed branżą nowe wyzwania. M.in. o tych zmianach i prognozach na przyszłość eksperci z polski i zagranicy rozmawiali podczas Design Forum. Targom towarzyszył także Poland Design Festival, gdzie zdolni projektanci i mniejsze manufaktury pokazały to, co w polskim i światowym designie jest najlepsze. W swoich przedmiotach łączą sztukę z codziennością i jakość z kreatywnością. W międzyczasie miała miejsce również wystawa IDEAS. Powstała ona z myślą o wyjątkowych talentach, które warto promować oraz dać im możliwość rozwoju.