Targi i eventy

Projekt bez tytułu(312).png

Zagłosuj na kolekcję Vintage Series i wybierz najlepszy produkt Warmii i Mazur!

Premierowa kolekcja podłóg drewnianych Jawor-Parkiet została zgłoszona do konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Oddając głos na Vintage Series zdecydujesz o przyznaniu prestiżowej nagrody i promocji regionu.
„Żagle Warmii i Mazur” to prestiżowa nagroda przyznawana przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Głównym celem Konkursu jest wyłonienie topowych firm z regionu  oraz ich  promocja zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Nagrodę można otrzymać w jednej z trzech kategorii: „Najlepszy Produkt  i Usługa Warmii i Mazur”, „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” oraz „Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOSS”. Kolekcja Vintage Series od Jawor-Parkiet startuje w pierwszej kategorii.
 
Zagłosuj i potwierdź jakość NASZYCH produktów!
 
 
i wybierz kolekcję podłóg Vintage Series najlepszym produktem Warmii i Mazur. Głosowanie trwa do 25 sierpnia 2019 r. do godz. 23:59. Wygrywa produkt, który uzyska największą liczbę głosów. Zadecyduj, kto zdobędzie Nagrodę Publiczności. Zapraszamy do głosowania. Liczy się każdy głos.
 
 
Vintage Series to tegoroczna premierowa kolekcja od Jawor-Parkiet. To dębowa podłoga dwuwarstwowa o niestandardowym designie, jak gustowna mieszanka stylów tworząca unikalną kompozycję. Poszczególne elementy pozostające w podobnej gamie barw zdobią trzy różne rodzaje wykończenia – począwszy od szczotkowania przez oryginalne heblowanie powierzchni, aż po delikatne ślady po pile. Nie zabraknie też naturalnych cech podłogi dębowej, lekkich pęknięć i naturalnych ubytków w surowcu. Całość zabezpieczona jest trzema warstwami olejowosku i wykończona czterostronną fazą. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymany efekt będzie absolutnie niepowtarzalny. Więcej o kolekcji https://jawor-parkiet.pl/vintage-series.