Targi i eventy

technologie jutra(17).png

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020

W Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Jawor-Parkiet tradycyjnie będzie ich częścią. Oprócz zaprezentowania naszych kolekcji podłóg drewnianych, przede wszystkim jako sponsor generalny, będziemy współorganizatorem Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy.
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 4-7 lutego br. w Poznaniu. Jawor-Parkiet będzie w nich uczestniczyć w podwójnej roli.
Będzie można spotkać nas na stoisku firmowym, porozmawiać z doradcami na temat podłóg, możliwości współpracy biznesowej. Dodatkowo tegoroczna BUDMA będzie okazją, aby poznać DigiFloors - innowacyjne narzędzie aranżacyjne Jawor-Parkiet, które dzięki rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) pozwala w prosty, szybki i komfortowy sposób wybrać idealną podłogę do każdego wnętrza.
Po raz kolejny jako sponsor generalny, aktywnie włączamy się w organizację Warsztatów i Międzynarodowych Mistrzostw Parkieciarzy orgaznizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy.
Dodatkowo w pawilonie nr 3A odbędą się prezentacje i pokazy najnowszych branżowych produktów i technologii, a także konkursy i szkolenia. Jednym z nich będzie montaż podłóg z kolekcji Design Experience od Jawor-Parkiet. XX-lecie SPPW tym roku przypada także jubileusz XX-lecia Stowarzyszenia Parkieciarze Polscy. Gratulujemy jubileuszu i życzymy, aby wszystko układało się, jak najlepiej. Liczymy, że kolejne lata działalności Stowarzyszenia przy naszym wsparciu będą służyć rozwoju prawdziwego rzemiosła otwartego na zmieniające się oczekiwania rynku i klienta ostatecznego – powiedział Grzegorz Sadowski, Dyrektor Handlowy firmy Jawor-Parkiet.
 
Zapraszamy - pawilon 3A, stoisko 119.
 
Więcej o tegorocznych targach BUDMA na  www.budma.pl.