Z wizytą u ambasadorów marki Jawor-Parkiet. Edyta Pazura wybrała dębową podłogę Retro Collection Aurora

2

Z wizytą u ambasadorów marki Jawor-Parkiet. Edyta Pazura wybrała dębową podłogę Retro Collection Aurora

Niedawno zakończony remont trzech pokojów dziecięcych, to znakomita okazja, aby skorzystać z  zaproszenia do domu Edyty i Cezarego Pazurów, ambasadorów marki Jawor-Parkiet. Gospodyni pokazała nam efekty metamorfozy pokojów czteroletniej Rity, nastoletniej Amelii oraz dziesięcioletniego Antka. Opowiedziała o stylu wnętrz i zainteresowaniach ich mieszkańców, które miały wpływ na ostateczny efekt aranżacji.

Do wszystkich trzech pomieszczeń Edyta Pazura wybrała podłogę Retro Collection Aurora w układzie jodły klasycznej. Oryginalne, ręcznie stylizowane deski z jednej strony mocno nawiązują do natury i ukazują swój rustykalny charakter poprzez zawirowania słojów, widoczne sęki i wyczuwalną strukturę, z drugiej,  sposób ułożenia w jodłę klasyczną dodatkowo podkreśla piękno postarzanego naturalnego dębu i zapewnia wnętrzom elegancki wygląd. I na takim właśnie efekcie zależało Edycie. Była także zaskoczona szybkością montażu dzięki temu, że podłoga jest wykończona na etapie produkcji czterema warstwami olejowosku i gotowa do użytkowania praktycznie w klika godzin po zamontowaniu.

O tym, że jest to podłoga niezwykle naturalna, elegancka, ale również uniwersalna, świadczy fakt, że doskonale pasuje do wszystkich pokojów, urządzonych w różnych stylach i klimacie. Inspiracją do urządzenia pokoju najmłodszej Rity była przyroda oraz wszystko, co budzi skojarzenia z ciepłem i wakacjami. Dekor Aurora o subtelnie przygaszonej barwie, która niczym mieniąca się zorza przechodzi pod wpływem światła z jasnego czekoladowego brązu w biel, aż po delikatny fiolet, doskonale komponuje się z naturalnymi motywami oraz kolorem głębokiej zieleni, który dominuje w aranżacji.

Podłoga w stylu retro, przepięknie postarzona dzięki ręcznej pracy rzemieślnika znakomicie wpisuje się także w charakter królestwa nastolatki oraz podkreśla artystyczny klimat, który panuje w pokoju Amelii.

Z kolei w pokoju Antka, podłoga Retro Collection Aurora w układzie jodły klasycznej idealnie wkomponowała się w praktyczną aranżację chłopięcej przestrzeni. Subtelna w dotyku, dzięki poddaniu jej powierzchni procesom heblowania i szczotkowania wykończona ekologicznym olejowoskiem świetnie sprawdza się podczas zabawy na podłodze. 

Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinek „Od deski do deski” z udziałem Edyty Pazury. W realizacji zastosowano podłogę Retro Collection Pure Line Design Experience Aurora Classic. Przekonajcie się jak świetnie prezentuje się w pokojach dzieci.