Metamorfoza sypialni w wiejskim domu Edyty i Cezarego Pazurów. Efekt „wow” z Retro Collection Design Experience Dark Omen

2 v3

Metamorfoza sypialni w wiejskim domu Edyty i Cezarego Pazurów. Efekt „wow” z Retro Collection Design Experience Dark Omen

Efektem przeprowadzonego wiosną remontu jest metamorfoza sypialni. Stylowe wnętrze nabrało wyjątkowej przytulności, a zarazem designerskiego charakteru za sprawą podłogi drewnianej. Jednak prawdziwy efekt „wow” to zasługa możliwości aranżacyjnych jakie dają podłogi Jawor-Parkiet oraz pomysłowości właścicieli, którzy zdecydowali się zastosować deski także na wezgłowiu łóżka. Dekor Retro Collection Design Experience  Dark Omen w układzie jodełki klasycznej na podłodze i ścianie przyciąga wzrok i pięknie komponuje się ze stylowymi meblami oraz dodatkami w kolorach z palety barw ziemi, odcieniach mięty i zieleni. Świetnie wpisuje się również w styl domu oraz jego mieszkańców.

 

 

Wrażenie robi zarówno oryginalna, chłodna barwa dekoru Dark Omen, którego powierzchnia mieni się kolorami palonego drewna, od bursztynu po ciemny brąz, jak również sposób ułożenia. Jodełka klasyczna to wzór ponadczasowy, a zarazem wyrazisty. Takie ułożenie pozwala na efektowną grę światła na powierzchni podłogi i ściany, co dodaje całości wyjątkowego uroku. Retro Collection Design Experience Dark Omen to ręcznie postarzana podłoga. Nieregularna faza na krawędziach desek dodaje jej szlachetnego wyrazu i sprawia, że każda deska zyskuje unikalny charakter i wygląd.

 

 

Oryginalne wezgłowie z dębowych desek pełni rolę niebanalnej dekoracji wnętrza. Sięgające aż do sufitu zwraca uwagę już od wejścia. Wraz z podłogą stanowi efektowną, spójną całość. Jest również praktyczne, co można docenić w trakcie użytkowania: drewno dobrze izoluje ścianę, łatwo je także utrzymać w czystości. Szczotkowana, wykończona olejowoskiem powierzchnia desek jest również niezwykle miła w dotyku, na co zwracają uwagę Edyta i Cezary. Po podłodze przyjemnie chodzi się boso, drewno daje odczucie ciepła pod stopami, a co ważne dla alergików nie przyciąga kurzu i zapewnia zdrowy mikroklimat w domu. 

 

 

Dzięki temu, że podłogi Jawor-Parkiet są wykończone już na etapie produkcji, remont można było przeprowadzić szybko i sprawnie, a z pomieszczenia korzystać wkrótce po zakończeniu prac. Za realizację odpowiada salon Jawor-Parkiet Lublin.

Zobaczcie efekty metamorfozy sypialni w domu na Warmii. Zapraszamy do obejrzenia filmu z udziałem Ambasadorów marki Jawor-Parkiet na naszym kanale na You Tube:

 Więcej o Retro Collection

 Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.