Podłoga drewniana do mieszkania w stylu glamour. Elegancka klasyka czy nowoczesny luskus?

FeritgDeska Dab Color Luna Chevron

Podłoga drewniana do mieszkania w stylu glamour. Elegancka klasyka czy nowoczesny luskus?

Styl glamour sięga swoimi początkami lat 30. ub.w. i tak zwanej złotej ery Hollywood. Wywodzi się bezpośrednio z pełnego przepychu stylu gwiazd amerykańskiego kina. Zarówno ich fantastycznych stylizacji prezentowanych na czerwonym dywanie, jak i sposobu dekorowania mieszkań.

Także dziś we wnętrzach urządzonych w konwencji glamour główną rolę odgrywają dodatki, które są niczym biżuteria. Nie może zabraknąć lśniących, metalicznych powierzchni, blasku złota i kryształów. Wszystkie elementy projektu muszą wyróżniać się luksusowym charakter i tworzyć spójną całość. Tak ekskluzywna aranżacja potrzebuje odpowiedniej bazy w postaci podłogi, która nie tylko znakomicie wyeksponuje wszystkie dekoratorskie smaczki, ale będzie również nadawać jej ton. Jaka podłoga drewniana najlepiej wypadnie we wnętrzu w stylu glamour? Podpowiadamy!

FertigDeska Chevron Dąb Antyk

Podłoga drewniana do wnętrz w stylu glamour - elegancka klasyka

Kto styl glamour kojarzy z paryskim szykiem i elegancją, ceni klasykę i ponadczasowe wzory, będzie pod wrażeniem podłóg z kolekcji FertigDeska Chevron. To dębowe deski, które po ułożeniu tworzą wzór jodełki francuskiej. Subtelne dekory Dąb Color Luna czy Dąb Color Alabastro zaspokoją gusta wielbicieli elegancji we wnętrzu. Wszystkie podłogi drewniane Jawor-Parkiet można zastosować na ogrzewaniu podłogowym, dzięki czemu możemy czuć pod stopami przyjemne ciepło. Szlachetny urok naturalnego dębu podkreśla szczotkowanie, czterostronna faza oraz wykończenie: do wyboru olejowosk, lakier lub rewolucyjna, supermatowa powłoka Fusion Hybrid.

Forest Legend Dąb Follow the Trace

Podłoga drewniana do wnętrz w stylu glamour – postaw na luksusowe materiały

Dlaczego warto wybrać podłogi drewniane do mieszkania? Są naturalne, ekologiczne i wyróżniające się ponadczasowym urokiem. Dlatego z powodzeniem spełnią wysokie kryteria stylu glamour. Uwagę miłośników tej stylistyki powinny zwrócić nasze kolekcje Luxury 220 i Luxury Maxi. Te kolekcje desek dębowych zostały zaprojektowaliśmy z myślą o osobach, które cenią luksus, a także oryginalną estetykę. Robią wrażenie za sprawą jakości i designu, który wpisuje się w światowe trendy. Deska dębowa z kolekcji Luxury wyróżnia się za sprawą imponujących formatów. Oferowane długości od 150 do 220 cm oraz szerokości od 18 do 20 cm pozwalają uzyskać wyrafinowany efekt we wnętrzu. Ze złotymi dodatkami świetnie będzie współgrał złocisty dekor Dąb Color Oro, z kolei jasną kolorystkę wnętrza znakomicie uzupełni Dąb Color Avorio. Glamour to styl, którego walory najlepiej wyeksponują  większe przestrzenie. Dlatego warto sięgnąć po jeszcze większe formaty desek z kolekcji Luxury Maxi (długość 200 -250 cm, szerokość 26 lub 29 cm). Taka podłoga zrobi naprawdę spektakularne wrażenie.

FertigParkiet Chevron Dąb Elegance