Nowości produktowe

capri www

Nowe dekory w kolekcji Color Inspiration

Seria Color Inspiration inspirowana jest krajobrazami słonecznej Italii. Wśród dekorów przywodzących na myśl zielone winnice Kalabrii, toskańskie gaje oliwne czy też piaszczyste plaże Sardynii właśnie pojawiły się nowe propozycje.

Trzy nowe dekory, które poszerzyły paletę Color Inspiration znakomicie wpisują się w aktualne trendy w architekturze wnętrz i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jak cała seria, także najnowsze propozycje mają swoje inspiracje w malowniczym włoskim krajobrazie.


Dąb Color Capri

Capri to elegancki dekor inspirowany pejzażem jednej z najpiękniejszych włoskich wysp. Stanowi znakomitą propozycję do nowoczesnych wnętrz, gdzie wyraźny, rozświetlony rysunek drewna będzie harmonizował z jasnymi barwami i oszczędnymi formami.

 


 Dąb Color Como

Como o delikatnie brązowym odcieniu podkreślonym czarnym pigmentem wtartym w pory drewna, przenosi myślami nad słynne włoskie jezioro. Podłoga w tym wybarwieniu doda charakteru stonowanym aranżacjom, zarówno wnętrz klasycznych jak i współczesnych.

 


 Dąb Color Vento

Vento ma nasyconą, mocną barwę ciemnego brązu. Jego intensywny odcień nawiązuje do kolorytu podziemnych formacji skalnych w Grotta del Vento. To idealny wybór do wnętrz urządzonych w stylu modern classic, do których wniesie powiew swobodnej elegancji.

 


 

Teraz nasi klienci mogą wybierać z palety 14 starannie skomponowanych dekorów Color Inspiration, w której uchwyciliśmy najpiękniejsze barwy śródziemnomorskiej panoramy. Wszystkie dostępne są w kolekcjach podłóg:

  • FertigParkiet
  • FertigDeska, FertigDeska Maxi
  • Design Experience, Design Experience Maxi, Design Experience Maxi+
  • Luxury 220
  • Luxury Maxi
  • Chevron

Kolekcja Color Inspiration dostępna jest w wykończeniu 4 warstw olejowosku lub 8 warstw powłoki Fusion Hybrid, a także w klasach sortowania Elegance, Classic oraz Country.

Szanujemy Twoją prywatność,

Stosujemy cookies po to aby nasza strona funkcjonowała prawidłowo i aby doskonalić nasze usługi.
Więcej o wykorzystaniu cookies dowiesz sie w naszej polityce prywatności.
Możesz również w dowolnym momencie zmienic ustawienia prywatności.